Ark-Magyar Ovipets
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Bemutatkozik az alapító

Go down 
SzerzőÜzenet
ARK-Magyar
Admin
ARK-Magyar



Bemutatkozik az alapító  Empty
2018Jul26
TémanyitásBemutatkozik az alapító

Üdv néked kedves látogató! 

Ezt a csoportot azért hoztam létre, hogy aktív magyarok Jó társaságban, aktív közösségben, jókat játszhassanak. Ez így első gondolatra teljesen olyan mint bármelyik más csoport nyitó szövege. És...: A helyzet az, hogy az ARK Magyar csoport is ezen elven alapulva működik. Bár most a jelenben vagyunk, s később ez az írás a múlt részévé válik, de bizakodó vagyok ha a jövőre gondolok. Úgy vélem, hogy egy aktív csoport fő ereje, egy aktív Admin csapatban rejlik. 
Természetesen az állandó változó is be van kalkulálva a dolgokba, ami nem más mint az Ovipets oldalt látogató játékosok aktivitása, ami valljuk be, olyan mint a hullámvasút, egyszer fent, egyszer lent, és így tovább; Vannak ujjak, és visszatérők. 
Az ARK Magyar csoport fő célja, hogy mindig legyen olyan játék, amibe bárki aki a csoport tagja, csatlakozhasson. 

Bemutatkozik az alapító  36694710
Az ARK Magyar csoport fő célja, hogy mindig legyen olyan játék, amibe bárki aki a csoport tagja, csatlakozhasson. 
Neko Shihan: Alapító 

Polgári nevem rövidítése: M. Z. - Mária
Amit legelső gondolatok között szeretnék leszögezni, hogy sosem voltam az a tétlenkedő, típus, mindig vitt előre a tenni akarás, aminek az az eredménye, hogy mind azt amit elértem, arra büszke vagyok Smile 
Mivel évről évre javíthatnám hány éves vagyok, ezért azt írom inkább, hogy 1991 Októberében születtem Wink Iskolás éveim alatt egy nagy nehézséggel küzdöttem, a Diszlexiával. Ez egy olyan tanulási nehézség, amiről az ember nem tehet. Sajnos a világban vannak ostoba előítéletekkel és sztereotípiákkal begyepesedett emberek, akik legyintenek, és azt mondják, ugyan, olyan nincs, csak lusta tanulni. A világ ilyen, mindig is lesznek negatívan gondolkodók, és lesznek olyanok, akik nem adnak a rossz szóra, és küzdenek, hogy átlépjek saját korlátjaikat. Súlyos Diszlexiát állapítottak meg nálam, és nagyon sokat jártam különféle fejlesztésre, hogy mindenféle gátlások és nehézségek nélkül teljes lehessek Smile Ha nem mesélem el, akkor fel sem tűnik az embereknek, kivéve ha abba a szorult helyzetbe kerülök, amit a diszlexia miatt nem tudok teljesíteni Razz De nem árulom el a gyenge pontomat Razz 

Anyatigris vagyok. Van 2 gyerekem, egy nagyszerű férjem, saját otthonom, biztos keresetű munkahelyem. Szóval nem unatkozom Very Happy


geek Személyiségem:
nyitott vagyok mindenre, és szeretek társalogni az élet dolgairól. Persze mind játékban mind más témákban lehetnem olyan gondolatmenetek, amikhez egyszerűen nem tudok hozzá szólni. Razz  Szeretek segíteni az embereknek! És ezért nem várok el semmit. 
Barátság? - Ha valakivel megvan a közös hang, azzal előbb utóbb kialakul Wink

Ovipetsen alapvetően mindenki semleges számomra. Amikor látom hogy közös pontjaink vannak, és aktívkodunk egymás felé, annak örülök, mert elindul egy pozitív dolog, egy OP barátság; ami azt jelenti, hogy mindig örülök ha játékokon vagy témák alatt felbukkan a neve Smile (Természetesen ez messze van attól hogy játékos ismeretségnél többet érezzek. Akik többet jelentenek, azok fent vannak messengeremen)

Ovipets-es íratlan etiket? Avagy illem?
Régen; leginkább a játék indulása utáni aranykorban a külföldiek elvárták hogy lájkold az állatát, és köszönd meg a cserét, legyen az bármilyen típusú. Anno ezt sokan a saját szabályaikba bele is foglalták. Ez azóta enyhült valamelyest, és mindenki a maga vérmérsékletének megfelelően kezeli a dolgot. Jahm: Magyarok között is vannak ilyenek.
Egy példa;
Bemutatkozik az alapító  Gusztu10
Bemutatkozik az alapító  Gusztu11
Tőlem soha az életben nem fogtok ilyeneket olvasni! Ezzel csupán annyi bajom van, hogy undorodnék magamtól, ha bárkitől is ilyen kényszerrel csikarnám ki azt a köszönöm szót. Ha neki ettől lesz teljesebb a lelki világa akkor legyen. (gusztus / gesztus)
Én.: Sose kérem hogy bárki megköszönje, vagy lájkolja az állatom. De higgyétek el, nagyon boldoggá tesz, amikor valaki megköszöni a cserét Smile Mert ezt saját akaratából tette! Amikor elmarad a köszönöm, akkor; nem történik semmi, nem ezen az aprócska udvarias gesztustól függ a jatékom, és a létem az oldalon. Smile

Őszinte és kommunikatív ember vagyok
Ami a szívemen az a számon, még akkor is, ha át se gondolom. Smile Nagyon szeretek társalogni olyan dolgokról, amihez én is hozzá tudok szólni. Őszinte véleményem van, és sajátos meglátásaimat nem rejtem véka alá. Előfordult már hogy ez valakinek nem tetszett, de az az ő baja, tanulja meg: nincsenek droidok, egyéniségek vannak!

További személyes írásaimat lentebb olvashatod:
Vissza az elejére Go down
https://tejbegriz.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Bemutatkozik az alapító :: Megjegyzések

ARK-Magyar
Kitudja mit akar, de az biztos hogy unatkozik
Témanyitás Hétf. Júl. 30, 2018 1:51 am  ARK-Magyar
Érdekes eseményre figyeltem fel 
Július 26-án:
Jelentették az oldalt.


Vannak, vagy van egy ember, aki olyan szinten nem tud magával mit kezdeni, hogy az lett a hobbija: hogy a folyamataimat kövesse, és ott ahol tudja, ott megkárosítsa, vagy megpróbálja akadályozni. Van egy ember aki nagy kedvenc a fiatal, végtelenül könnyen befolyásolható emberek között.Egy bábmester, s egy bábját küldte jelenteni az oldalt, mejett, később messengeren be is ismert. Kis drága. Sajnálom azért. 

Az oldal jelentve lett tartalom visszaéléssel.
Ezt egy olvasó tette. 
De annyi bőr nincs az elképesztő képén, hogy személyesen velem, a megadott messenger elérhetőségen jelezze esedékes problémáját. 

Nincs szó tartalom visszaélésről, már csak a következők miatt sem: 
Bemutatkozik az alapító  57c2ade091e72156d0773556
Fontos megjegyzés az ismertetőkről: 
A játékot nagyon sok országban játsszák, nagyon sok nyelvel;

Ezáltal nagyon sok - a játékot segítő - mellékes tartalom létezik.

Bárki leírhatja megfigyelései, tapasztalatai alapján a játékot segítő gondolatait. Nincs se eredet, se vég.

Ez pont olyan, mint amikor milió-1 ember leírja azt, hogy eső után szivárvány látható az égen, ha süt a nap.
Ha valaki hasonlóságot vél felfedezni bármely más hasonló céllal létrehozott oldallal kapcsolatban,
az pont az imént leírt példa miatt lehetséges.
Az oldalon, minden saját megfigyelés, és tapasztalat alapján készült.


lol!
Valamint, ha egy közösségi oldalon valaki megoszt egy gondolatot; nyilvánosan. Az onnantól fogva nem a következő megosztó felelőssége, hanem a forrás szerzőé, aki az adott gondolatot nyilvánosan megosztotta. 
Én a fenti esetben, annyit megtettem hogy a forrás szerző nevét kitakartam, talán megköszönhetné. Vagy jobban tenné, ha alapvetően leszállna rólam. 

Vagy ha olyan nagy világfájása van a személyemmel kapcsolatban, legyen bátor és ne hátulról baszakodjon!
ARK-Magyar
Re: Bemutatkozik az alapító
Témanyitás Csüt. Aug. 02, 2018 5:02 am  ARK-Magyar
Augusztus 2.
Felmerül a kérdés bennem most is, mint oly sokszor: Nincs ennél jobb dolga? 


Reggel még 7 óra körül gond nélkül tudtam játszani. Aztán 9 óra magasságában ez a kedves üzenet fogadott engem. 
Úgy néz ki valakinek tényleg az a legnagyobb élvezete az életben ha baszogathat engem. 

A Probélma csupán annyi: hogy szűk baráti közömmel levelezek.

Ovipets-en hónapok óta nem levelezek, mivel messengeren beszélgetek a barátaimmal.
Bemutatkozik az alapító  Dejo10
 Random nem szoktam rá írni senki olyanra - aki nem akarja. Ez hogy zaklatás miatt fel lettem függesztve, ez olyan nonszensz, hogy hozzászólni sem tudok. Tényleg egy a hülye értetlenkedés az ami most a fejemben van: Hogy mi a fasznak kell baszogatni, ha tényleg nincs levelezésem az Ovipets oldalon, és Messengeren is a közeli ismerőseimmel tartom a kapcsolatot, akik nem nem írtak egyszer se olyan hogy ne zaklass.

Ugyanis a zaklatás onnantól fogva zaklatás: Ha valaki kijelenti, hogy többet nem akar levelezni az adott egyénnel semmilyen formában sem, és mégis felkeresi. 

De ilyen nem történt.

Itt komoly agybaja lehet valakinek. Lehet rosszat állmodott és azt hitte írtam neki. Holott én is szeretném tudni, hogy ugyan ki a francnak írtam levelet. - Mivel csak a szűk baráti körömmel levelezek. 


Egyenlőre várom a Support válaszát.
ARK-Magyar
Re: Bemutatkozik az alapító
Témanyitás Szomb. Jan. 26, 2019 4:55 am  ARK-Magyar
Hosszabb idő telt el az előző bejegyzés óta...
Az alterego profil és a zaklatás vádja nem volt bizonyítható. Sajnos bemondásra bárkit meg lehet gyanúsítani, és így simán ki tud baszni veled valaki, akinek csupán a puszta létezésed is probléma.

Terhességem utolsó időszakában amúgy sem volt időm játékokkal foglalkozni. Fiammal játszani, nevelni, ott lenni vele minden értékes pillanatában, s e mellett az egyre sűrűsödő terhesgondozásos vizsgálatok....
Novemberben 1 hetet voltam kórházban. A szülés várható időpontja előtt hetente vizsgálat, majd mikor túlhordtam már be kellett feküdnöm a magas vérnyomásom miatt megfigyelésre, s kislányom születése után 3 nap, mire haza engednek minket... Kicsit besűrűsödött a magánéletem.

-OVIOETS-
Az események fényében, mert sokan indokolatlanul éltek vissza a support jóhiszeműségével , elvileg ezek után már csak képpel bizonyítható szabálysértésért fognak felfüggesztést osztogatni.

Így kedves haragosomnak, módosul kreatívnak kell lennie....

Nagyon hosszú történet hogy miért utál.
.... És még mindig ontja a hátam mögött az ellenségeskedő szövegeket, és mossa a fejeket, elég rendesen.
ARK-Magyar
Re: Bemutatkozik az alapító
Témanyitás Kedd Jan. 29, 2019 10:44 pm  ARK-Magyar
2019 Január 30
Bemutatkozik az alapító  20190122

cherry  Hát ez is elérkezett, hogy ilyennel próbálnak be....
Kezdjük azzal az egyszerű ténnyel; hogy életemben, nincs olyan személy az ismeretségi köreimben, aki haragudna rám. Az email címem sincs közzé téve. Ám nem titok, hogy az Ovipets-en van egy csoport, akik ismeri az email címem. Mostmár azért leírom; hogy nagyon fontolja meg az ember gyermeke, hogy a Hungarian "nagykutyái" közül kiben bízik meg! Jobb ha senkiben, és messziről kerüli őket

Olyan nem létezik, hogy valaki véletlenül elírja a címet, és még jelszó helyreállítót is kérjen rá.
Ugyanis, a Facebook helyes emailcím megadása és helytelen jelszó megadása után; névvel és fényképpel kérdezz rá; hogy biztosan te vagy Monostori Zoltánné Mária???? Ha erre kér jelszó helyreállító folyamatot, ott 100% hogy szándékos behatolási kísérlet történik.  

Very Happy csupán feltételezés; miután a játék nem ad mostmár a bemondásos alapon történő személyek jelentésére, így máshogy próbálnak ártani. Ovipetses játékom során nem sértek egy szabályt sem, így nincs semmi, ami alapján felfüggesztést tudnának intézni nekem.

Vajon mit csinálnának a fiókommal, ha sikerülne feltörni?... Feltehetőleg elsők között lenne megsemmisítse az ARK Magyar csoport. Aztán az sem kizárt, hogy a profilom lenne megsemmísítve.
Re: Bemutatkozik az alapító
Témanyitás   Ajánlott tartalom
 

Bemutatkozik az alapító

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ark-Magyar Ovipets :: személyes-
Ugrás: